Als u deze e-mail niet goed kunt lezen, klik dan hier voor de web versie

Nieuwsbrief

 

 

Correspondentie:

 

Hertenkamp 5

3892 WV Zeewolde

 

info@hamin.eu

www.hamin.eu

 

Telefoon 06 53412650

 

 

 

 

 

 

 

 

Beste Lezer,  

Dit is de eerste nieuwsbrief van Stichting HAMIN. Wij willen ons met deze nieuwsbrief aan u voorstellen. Adrienne Blomberg (zie foto) is sinds 1984 actief in Thailand. Vanuit Harderwijk is zij als zendelinge uitgegaan en werkt voor een niet-gouvernementele organisatie Siam-CareThailand. Zij biedt, samen met haar team van 22 medewerkers, ondersteuning aan de armste gezinnen die getroffen zijn door het HIV virus.

Naast Bangkok en een centrum in Mukdahan aan de grens met Laos, is haar werkterrein na de tsunami uitgebreid naar Phang Nga in het Zuiden. Door de tsunami zijn de projecten een tijd lang gefinancierd door een aantal organisaties. Hierdoor kon basale hulp geboden worden die zo hard nodig was.Nu echter drogen de geldelijke bronnen op. De wereld is niet meer zo betrokken.
Stichting HAMIN neemt het op voor Adrienne en wil er voor gaan zorgen dat er sponsoring gevonden gaat worden voor minimaal 200 gezinnen. Op 25 januari zijn wij hiermee begonnen. Het programma heet: FamilyCare. Het sponsoren van families heeft de volgende inhoud:
  1. Gezinnen in hun totaliteit kunnen worden geholpen. Gaat het bij ChildCare om het kind alleen; bij FamilyCare gaat ook de zorg uit naar de verzorgers van de kinderen. Vaak de grootouders omdat de ouders door HIV besmetting zijn gestorven.
  2. Het personeel van Siam Care Thailand (SCT) iedere maand op salaris kan rekenen.
  3. Adrienne Blomberg niet iedere maand de overweldigende zorg heeft dat ze haar personeel niet kan betalen.
  4. Door meer aandacht aan de gezinnen er ook tijd is voor hun geestelijke nood.
 

Veel organisaties zijn bereid een prachtig werk als dat van Adrienne (SCT) te steunen. Maar dat is dan in de vorm van een eenmalig bedrag voor een gebouw of een auto. Maar om een gebouw te bemannen of een auto te rijden heb je mensen nodig. Die hebben ook recht op een vergoeding voor door hen verrichtte arbeid. En wie helpt daaraan mee? Eigenlijk is niemand daartoe bereid. Wij als bestuur van HAMIN willen in samenwerking met Adrienne Blomberg dit probleem oplossen door te beginnen 200 mensen te vinden die een familie gaan sponsoren voor een bedrag van 25 Euro per maand.   

Adrienne heeft 7500 Euro per maand nodig voor haar 22 mensen die werken in SCT. Als we 200 sponsors hebben dan brengt dat 5000 Euro per maand op. Een goede basis om het prachtige werk doorgang te laten vinden. Het werk betreft altijd de zwakkeren in de samenleving.
 Naast het werk voor de HIV besmette kinderen en hun families doet SCT ook een prachtig werk in het zieken huis van de gevangenis. Op de 8ste etage liggen de zwaar zieke HIV besmette, vaak op sterven liggende mannen. In een ander gebouw de vrouwen. Het is hartverscheurend om te zien. Mensen die dubbel gevangen zijn, en door hun straf en door hun ziekte. Van velen weet de familie niet eens dat ze in de gevangenis zitten en ernstig ziek zijn. Adrienne met haar team probeert ook de familie van deze patienten te bereiken als ze dat willen. Velen willen dat maar al te graag en daar gaat veel tijd in zitten. Een paar medewerkers vanuit het kantoor in Bangkok helpen Adrienne hierbij. Publiekelijk laten we geen gezichten zien van hen die meewerken maar als u het op uw hart heeft om een van hen voor een bedrag per maand te sponseren, bijvoorbeeld 25 Euro of meer dan kunt u dat ook aan ons doorgeven. We sturen u dan een machtiging zodat wij het bedrag per maand van uw rekening kunnen afschrijven, net zo lang to u een briefje, mailtje of telefoontje geeft dat u er mee wilt stoppen. U ontvangt ook een foto plus informatie over de persoon die u ondersteunt.

Dit is de eerste nieuwsbrief van HAMIN waarmee we u op de hoogte willen houden van het werk van Adrienne. Hopelijk zullen er velen volgen opdat Adrienne nog lang met haar werk mag en kan doorgaan. Maar zonder uw hulp kan dat niet. Deze nieuwsbrief gaat naar de contacten, vrienden, kennissen en relaties van de bestuursleden. Op onze website ( www.hamin.eu ) kunt u zien wie de bestuursleden zijn en kunt u zien wie van hen er voor gezorgd heeft dat u deze nieuwsbrief heeft ontvangen.

Stichting HAMIN is door de belastingdienst aangemerkt als ANBI stichting, dit betekent dat uw giften aftrekbaar zijn voor de belasting.

Het geld wordt voor 100% doorgestuurd naar de bestemmingen waarvoor het is gegeven.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008 Copyright Stichting Hamin - Rabobank Zeewolde Rek.Nr: 31 45 51 077 t.n.v Stichting HAMIN - KVK: 41193781

Wilt u deze nieuwsbrief niet meer ontvangen? Klink deze link om u uit te laten schrijven uit ons bestand.